Sipariş Vermeden Önce Okumanız Gereken Önemli Bilgilendirmeler


 

Verdiğiniz sipariş devam ederken aynı linke bir sipariş daha girerseniz sistem hata verir ve bakiyeniz yanar.

Profiliniz gizli konumundayken sipariş verirseniz sistem sipariş durumunu tamamlandı yapar ve işlem ücretini iade etmez!

Eğer siparişinizin bir kısmı tamamlanır yada iptal edilirse (Madde 2 hariç) paranız iade edilir. Lütfen tekrar sipariş girmeyi yada farklı servisimizden sipariş geçmeyi deneyin.

Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz.

Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur bakım yapılacak süre belli olmamakla birlikte gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir.

Yanlış Girilen Siparişlerin İadesi Yoktur smmhizmetleri.org sorumlu değildir.

+18,adult,iddaa kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar vb hesaplara üye çekimi yasaktır.

Sisteme yüklenilen bakiye kesinlikle iade edilmemektedir lakin bizimle bir hizmet konusunda anlaştığımızda o hizmet problem yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır.

Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız.

Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetci olamaz ve hak talep edemezler.

https://smmhizmetleri.org bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

Yapacağınız alışverişlerde aşağıdaki maddeleri kabul etmiş olursunuz.


 

GENEL KULLANIM SÖZLEŞMESİ


 1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi,

1.b. Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması,

1.c. Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde Kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.

1.d. Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi.

 

KULLANIM


 


 

SORUMLULUKLAR


 

HİZMET SÜREKLİLİĞİ


 

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ 

GERİ ÖDEME POLİTİKASI• Geri ödeme yapılmamaktadır, kalan bakiye https://smmhizmetleri.org içerisinde kullanılmalıdır.
• Instagram/Twitter/Facebook vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.
• https://smmhizmetleri.org sistem yöneticisine karşı yapılacak hakaret veya kötüye kullanım tespit edilirse bakiyeye el konulup gönderilen takipçi veya beğeni işlemlerinin geri alınma hakkını gizli tutar.
• Çalıntı kredi kartı yada farklı yöntemler ile başkasının adına ödeme yapılırsa hesap feshedilecektir istisnasız.
• Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.

Örnek Sipariş Linkleri